Par mums

SIA “Goodman group” dibināts 2013. gadā un darbojas IT risinājumu sfērā.

No 4 cilvēku komandas, esam izauguši līdz uzņēmumam ar vairākiem desmitiem darbinieku, kas profesionāli pilda savus pienākumus un ar atbildību izturas pret savu klientu vēlmēm.

Mēs esam gatavi jebkādiem izaicinājumiem, lai apmierinātu savu klientu.

Pastāv priekšstats, ka, lai attīstītu veiksmīgu kompāniju jābūt nesaudzīgam, taču mēs ticam, ka var attīstīties ar sirdsapziņu un gūt panākumus ar dvēseli.

Mūsu galvenās darbības jomas

Vājstrāvas un elektrības tīkli

Drukas iekārtu tirdzniecība, noma un apkope

Datortehnikas un biroja preču tirdzniecība

Viedie risinājumi

Risinājumi izglītības iestādēm

Audiovizuālie risinājumi, demonstrācijas iekārtas

Mūsu mērķis

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientam augstas kvalitātes pakalpojumus, atbrīvojot viņu no rūpēm un kompleksi risinot klienta uzdevumu.

Mūsu vērtības

  • Apmierināti klienti un partneri
  • Draudzīga darba vide
  • Nepārtraukta zināšanu pilnveidošana
  • Līgumu ievērošana un pakalpojumu kvalitāte
  • Atvērta komunikācija

Vīzija

Piedāvāt un ieviest kvalitatīvus un inovatīvus inženiertīklu risinājumus, viedo risinājumu popularizēšana un ieviešana Baltijas tirgū.

Misija

Ieviest inovācijas nozarē un nodrošināt to efektīvu izmantošanu.

Mūsu priekšrocības

Montāža

Mūsu komandā ir vairāk nekā 10 montāžas speciālisti, kas spēj ātri un kvalitatīvi veikt savus uzdevumus bez apakšuzņēmumiem.

Projektēšana

Jums nebūs atsevišķi jāmeklē projektētājs, jo mūsu uzņēmumā ir speciālists, kas rūpējas par to, Jūsu vietā.

Pieredze

Mēs esam strādājuši dažādas grūtības un apjoma objektos, kurus esam veiksmīgi pabeiguši.

Kvalitātes un vides pārvaldības politika

  • Apņemamies nodrošināt preces, pakalpojumus un darbus atbilstoši klientu vēlmēm un prasībām un saskaņā ar pastāvošajiem noteikumiem, normām un standartiem.
  • Uzņemamies pilnu atbildību par uzņēmuma ietekmi uz vidi, kā arī uzņēmums apņemas rūpēties par dabas saudzēšanu un piesārņojuma samazināšanu un novēršanu.
  • Uzņemamies apzināties un izpildīt piemērojamo normatīvo aktu un citas saistošās prasības, tajā skaitā vides aizsardzības normatīvo aktu un citas prasības, t.sk. ieinteresēto pušu prasības, kas uzņēmumam ir saistošas un attiecināmas uz kvalitātes un vides pārvaldības sistēmu, t.sk. būtiskajiem vides aspektiem.
  • Apņemamies izpildīt piemērojamās prasības un nepārtraukti pilnveidot ieviesto kvalitātes un vides pārvaldības sistēmu, kā arī uzlabot pārvaldības sistēmas efektivitāti un ievērot tajā noteiktās prasības.